NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIZapraszamy kluby do udziału w zawodach "Ring Wolny"

    

  ZAPROSZENIE I KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY  ”RING WOLNY”

 

Zarząd CSW Fight - Boxing Dąbrowa Górnicza zaprasza na zawody bokserskie "RING WOLNY"

 

  1. CEL IMPREZY: Współzawodnictwo sportowe, oraz popularyzacja boksu na Śląsku i w Dąbrowie Górniczej.
  1. ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY: CSW Fight Boxing Dąbrowa Górnicza, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, CSiR w Dąbrowie Górniczej.
  2. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW: Zgodnie z regulaminem PZB i OZB
  3. TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:  26.11.2017 Dąbrowa Górnicza,  hala sportowa ”Centrum” ul. Aleja Róż 3.
  4. UCZESTNICTWO: W zawodach mogą brać udział: seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy, kadeci, młodzicy, dziewczyny. Walki zostaną rozlosowane: Grupa I od 0-5 walk, grupa II powyżej 5 walk. Opłata startowa zgodnie z regulaminem OZB tzn. młodzicy bez opłaty, kadeci 10 zł, juniorzy 20zł, młodzieżowcy i seniorzy 30zł.

UWAGA !

Prosimy kluby  o zgłaszanie ilości zawodników chcących wziąć  udział w zawodach na adres: wieslaw@fightboxing.pl

 

 

 PROGRAM ZAWODÓW  ”RING WOLNY”

 

Niedziela 26.11.2017

Godz. 08.00 – 10.00 Waga i badania zawodników

Godz. 11.00 konferencja techniczna

Godz. 13.00 rozpoczęcie walk

 

 

 

 

 

 

 


          


Dodano: 10-11-2017 11:34:34

Waldka Szczepaniaka nie ma już wśród nas

W imieniu klubu Sportowego Fight-Boxing rodzinie i najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia. A tobie Waldku, nasz najlepszy przyjacielu, choć tak nagle odszedłeś z naszych oczu to pozostaniesz w naszych sercach. Dziękujemy Ci odpoczywaj w pokoju.

 


Dodano: 27-10-2017 19:54:05

+++Informacja o pogrzebie Waldka Szczepaniaka + ++


Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek 27 października 2017 o godz. 14.00 w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dąbrowie Górniczej – kościół parafialny w Strzemieszycach Wielkich, dzielnica Dąbrowy Górniczej ul. Ofiar Katynia 34a, a ciało zostanie pochowane na tamtejszym cmentarzu.

Zdjęcie użytkownika FightBoxing.pl - Centrum Sportów Walki.

Dodano: 25-10-2017 12:56:00

archiwum news 2010-2014