NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCITreningi w okresie ferii zimowych

INFORMUJEMY !

 W okresie ferii zimowych w dniach od 29.01-09.02.2018, treningi prowadzone będą wspólnie dla wszystkich grup (dzieci, młodzież, dorośli) od godz. 10.00 - 11.30

ZAPRASZAMY

 


Dodano: 28-01-2018 16:13:50

Angelika na zgrupowaniu Kadry Narodowej

Angelika Krysztoforska od 19 do 28 stycznia przebywa na zgrupowaniu Młodzieżowej Kadry Narodowej dziewczyn w  Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie.  Dziewczyny przygotowują się do startu w Mistrzostwach Europy, które odbędą się we Władysławowie od 10-19 maja. Być może, że zakwalifikuje się do ekipy, która wystartuje w mistrzostwach Europy, bo dostała kolejne powołanie na następne zgrupowanie do Wałcza w dniach od 02-11 lutego.  Angelika trzymamy kciuki.

 


Dodano: 26-01-2018 18:57:21

Pomagajmy

Pomóżmy najbardziej potrzebującym.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na terapię komórkową dla Jakuba Majzla.

Chorobę wykryto gdy Kuba miał zaledwie 2 lata. Od dziecka spędza całe życie na wózku. Był skazany na pewną śmierć gdyż choroba  nie ustępowała, jednak teraz pojawiła się nadzieja ! Jakub jest studentem 3 roku indywidualnych studiów międzyobszarowych z kierunkiem głównym socjologia. Z większością  egzaminów otrzymuje oceny bardzo dobre, marzy o dalszym pogłębianiu wiedzy. Kuba przeżył już 21 lat , co jest wyjątkiem przy tego typu chorobie.

To ostatnia deska ratunku, bo szukanie pomocy za granica nie powiodło się. Planowane jest podanie 5 dawek komórek macierzystych, niestety terapia jest bardzo kosztowna  a na tę chwilę zebrano jedyne 10, 18 % kwoty potrzebnej na zabieg. Można wesprzeć Kubę wysyłając SMS pod nr 72365 o treści  S 8197 ( koszt 2,46 brutto) lub przesyłając fundusze na konto przez fundację ( www. siepomaga.pl gdzie jest więcej informacji na temat chłopca https://www.siepomaga.pl/jakub-majzel


Dodano: 17-01-2018 13:09:15

archiwum news 2010-2014