NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIŻyczenia Świąteczno- Noworoczne

Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom, członkom i sympatykom naszego klubu, życzymy wspaniałych, magicznych, Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2018

 

Zapraszamy na treningi od 02.01.2018


Dodano: 21-12-2017 12:52:57

"V Boxing Day" w Wodzisławiu Śląskim

Na V Turniej Bokserski "Boxing Day" w Wodzisławiu Śląskim, który odbył sie 9 grudnia br. pojechali Angelika Krysztoforska, Patryk Raciborski i Wiktoria Łabuś.

Angelika ( juniorka 54kg)  wygrała walkę z zawodniczką (Boxing Ostrawa) Klarą Polednikovą jednogłośnie na punkty 3:0, Wiktoria Łabuś ( Kadetka 48kg) nieznacznie przegrała z Izabelą Rozkoszek z Gardy Gierałtowice, a Patryk Raciborski ( senior 75kg) przegrał przez kontuzję nosa w 2 rundzie z Vintsevych Yury z Gardy Gierałtowice.

 

 


Dodano: 10-12-2017 12:38:58

Podziękowanie za pomoc i udział w RINGU WOLNYM


Dodano: 30-11-2017 11:17:50

archiwum news 2010-2014