NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIOgólnopolska Olimpiada Młodzieży Grudziądz 11-19.07.2015

Mamy już za sobą pierwszą wygraną walkę  Łukasza Szczepaniaka / 70kg/ z Hubertem Szmytkowskim  z  klubu Pięściarz Warszawa przez TKO w 2 rundzie. W walce ćwierćfinałowej Łukasz spotka się z Michałem Koperą UKS Boks TUR Łódź.. Jeżeli wygra, będzie miał już zapewniony brązowy medal.  Czekamy na kolejne wieści z Grudziądza.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli inaczej mówiąc Mistrzostwa Polski 15-16 letnich  zawodników/czek, rozpoczęły się  w Grudziądzu w dniu 11 lipca  - zawodnicy a 13 lipca zawodniczki i potrwa do 19 lipca, wtedy dowiemy się kto został Mistrzem Polski kadetów w 2015. Dzień wcześniej rozegrane zostaną  finały dziewczyn. Oprócz Łukasza Szcepaniaka w mistrzostwach walczyć będą Klaudia Simsak i Aleksandra Piechowska, wierzymy że wszyscy przywiozą medale.

 


Dodano: 14-07-2015 11:43:43

FightBoxing z najmłodszymi

 

Jak zwykle o tej porze roku  8 lipca  pojechaliśmy z  zawodnikami  do Katowic – Zarzecza do Miejskiego Domu Kultury „Południe” gdzie podczas wakacji odbywa się akcja „Lato w Mieście” Zajęcia dla dzieci organizowane przez   Domu Kultury prowadzone są codziennie i tematycznie np. warsztaty plastyczne, teatralne, muzyczno-rytmiczne, dzieci wyjeżdżają na wycieczki, i oczywiście nie może zabraknąć sportowych w których my prowadzimy treningi  dla najmłodszych. W tym dniu dzieci przyszły aby zapoznać się z boksem olimpijskim  i poćwiczyć  razem z zawodnikami i trenerem FightBoxingu.


Dodano: 10-07-2015 10:05:24

Treningi w lipcu i sierpniu

Ogłaszamy, że w lipcu i sierpniu treningi odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek  w godz. od 16.30- 20.00

ZAPRASZAMY


Dodano: 27-06-2015 11:50:14

archiwum news 2010-2014