NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCICzłonkowie FightBoxingu wybierali nowe władze.

Zarząd klubu FightBoxing zgodnie ze statutem zwołał walne zebranie członków stowarzyszenia, aby wybrać po 4-letniej kadencji nowe władze. Walne zebranie członków odbyło się 11.09.2014 o godz. 18.00. w sali treningowej Fight Boxingu w Zespole Szkół Sportowych ul. Chopina 34.  
Przewodniczącym walnego zebrania był Tadeusz Krzesiewicz, sekretarzem  Monika Antonik.
Wszystkie głosowania zapadały jednogłośnie, co świadczy o tym, że zarząd wywiązał się z zadań, oraz obowiązków prowadzenia klubu w sposób zadawalający wszystkich członków stowarzyszenia. Obecnemu zarządowi postanowiono przedłużyć  działanie na  następne 4 lata i wybrano go w tym samym składzie, natomiast  w komisji rewizyjnej z ubiegłej kadencji pozostał Robert Siwek. 
Na nową kadencję 2014-2018 wybrano do zarządu:
Marek Kołakowski - prezes
Wiesław Andrzejczak - viceprezes
Joanna Kołakowska - członek zarządu
Komisja rewizyjna:
Sebastian Gąsior - Przewodniczący komisji rewizyjnej
Robert Siwek - członek komisji rewizyjnej
Przemysław Heluszka - członek komisji rewizyjnej
 

Dodano: 28-09-2014 20:47:30

FLA w Dąbrowie Górniczej

FLA – Festiwal Ludzi Aktywnych, czyli Organizacji pozarządowych, zorganizowany przez urząd miasta Dąbrowy Górniczej odbył się w sobotę 06.09.2014 w Parku Hallera. Członkowie Fight Boxingu również uczestniczyli w festiwalu, by zademonstrować i przybliżyć dąbrowskiemu społeczeństwu swoją sportową działalność.


Dodano: 28-09-2014 16:52:24

NABORY - BOKS DLA KAŻDEGO

CSW - Fight Boxing - Dąbrowa Górnicza ogłasza nabór dla najmłodszych dziewczynek i chłopców w wieku od 8-12 lat, dla mężczyzn i kobiet, dla dorosłych i młodzieży.
 
Dla dzieci prowadzimy treningi, które kształtują sprawność cech motorycznych, koordynacyjnych, z uczeniem techniki boksu.
 
Dla mężczyzn i kobiet! Dla dorosłych i młodzieży!
 
Treningi grupowe i indywidualne, nie musisz zostać zawodnikiem, możesz trenować rekreacyjnie i przeżyć niezapomniane chwile z prawdziwym boksem.
 
Klub posiada swoją bazę treningową wyposażoną w ring, siłownię i przyrządy bokserskie. 
 
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 691054524, 603996979, lub osobiście w  sali treningowej w Zespole Szkół Sportowych, Dąbrowa Górnicza ul. Chopina 34.
 
Treningi: 
Poniedziałki, Środy i Piątki godz. 16.30-18.00 - grupa wspólna.
Od poniedziałku do piątku godz. 18.00 – 20.00 – grupa zawodnicza.
Wtorki i Czwartki godz.16.30 – 18.00 - grupa najmłodszych.
Wtorki i czwartki godz. 18.00- 20.00  - grupa dorosłych.
 

Dodano: 28-09-2014 16:51:42

archiwum news 2010-2014