NEWS - AKTUALNOŚCI

Trzeci medal zdobyty, pozostała kwestia kolorów

Łukasz  Szczepaniak wygrał ćwierćfinałową walkę z Michałem Koperą  z UKS Boks TUR  Łódź jednogłośnie 3:0, zapewniając sobie brązowy medal Mistrzostw Polski. Tak więc, założenia minimum, zostały zrealizowane. W półfinale spotka się z Mateuszem Ramatowskim / BKS Hetman Białystok/

Dodano: 16-07-2015 09:28:03

Dobre wieści z Olimpiady

Klaudia Simsak i Aleksandra Pichowska  zdobyły już brązowe medale Mistrzostw Polski. Wczoraj 14 lipca Klaudia pokonała Milenę Pogorzelską z MKS Start Grudziądz przez TKO w 3 rundzie. W walce półfinałowej spotka się z  Anna Ghulyan z Boks Polonia Świdnica. Natomiast Ola Piechowska  została rozstawiona jako zdobywczyni pierwszego miejsca w kwalifikacjach i w związku z tym weszła w strefę medalową. Walki półfinałowe odbędą się w czwartek 16 lipca.

Dodano: 15-07-2015 09:47:22

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Grudziądz 11-19.07.2015

Mamy już za sobą pierwszą wygraną walkę  Łukasza Szczepaniaka / 70kg/ z Hubertem Szmytkowskim  z  klubu Pięściarz Warszawa przez TKO w 2 rundzie. W walce ćwierćfinałowej Łukasz spotka się z Michałem Koperą UKS Boks TUR Łódź.. Jeżeli wygra, będzie miał już zapewniony brązowy medal.  Czekamy na kolejne wieści z Grudziądza.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, czyli inaczej mówiąc Mistrzostwa Polski 15-16 letnich  zawodników/czek, rozpoczęły się  w Grudziądzu w dniu 11 lipca  - zawodnicy a 13 lipca zawodniczki i potrwa do 19 lipca, wtedy dowiemy się kto został Mistrzem Polski kadetów w 2015. Dzień wcześniej rozegrane zostaną  finały dziewczyn. Oprócz Łukasza Szcepaniaka w mistrzostwach walczyć będą Klaudia Simsak i Aleksandra Piechowska, wierzymy że wszyscy przywiozą medale.

Dodano: 14-07-2015 11:43:43