NASI PARTNERZY


 

Założyciele Klubu Centrum Sportów Walki
Fight Boxing
Dąbrowa Górnicza
 

Od lewej dół:

Marek Kołakowski,
Wiesław Andrzejczak,
Tadeusz Bauerek,
Kinga Matera,
Aleksandra Plezia.

Od lewej góra:

Marcin Lesiak,
Piotr Papliński,
Marcin Rajkowski,
Monika Antonik,
Jacek Grabania,
Bojana Libiszewska,
Robert Siwek,
Joanna Kołakowska.

 

Trenerzy:



Po lewej:

Marek Kołakowski

Jest założycielem klubu Fightboxing.
Pełni role prezesa oraz trenera w klubie.
Trener boksu I klasy 
Występował w takich klubach ligowych jak:
GKS Katowice, Szombierki Bytom, Victoria Jaworzno,
Hutnik Kraków i Wybrzeże Gdańsk.
Od 2003 roku zaczął zajmować się szkoleniem młodzieży
i był założycielem DKB w Dąbrowie Górniczej. Stoczył 128 walk.
Wyszkolił 5 mistrzyń Polski w boksie,
5 mistrzyń Śląska oraz mistrzów Śląska młodzików i juniorów.

Po prawej:

Wiesław Andrzejczak

Jest współzałożycielem klubu Fightboxing.
Pełni rolę wiceprezesa oraz trenera w klubie.
Trener boksu II klasy, instruktor odnowy biologicznej,
sędzia i działacz Śląskiego Związku Bokserskiego.
Były zawodnik pierwszo i drugoligowych klubów: Górnika Pszów i 06 Kleofas Katowice.
Wychowanek Chojniczanki Chojnice.
Medalista Mistrzostw Polski, Pomorza i Śląska. Stoczył 203 walki.
Po zakończeniu uprawiania boksu w 2001 roku zajął się szkoleniem młodzieży
w 06 Kleofas Katowice w sekcji boksu i kickboxingu.
Wyszkolił mistrzów Polski w boksie i kickboxingu.
Od 1995 do 1999 roku pracował jako drugi szkoleniowiec 06 Kleofas Katowice.


 

Zawodniczka
Angelika Krysztoforska ur. 1999
osiągnięcia
Vicemistrzyni  Polski Juniorek Grudziądz 2017
I miejsce w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski Juniorek  ( Busko Zdrój 2017)
II miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Juniorek (Gliwice 2017)
I miejsce w Pucharze Polski Juniorek i puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju ( Grudziądz 2017)

 

Zawodnik:

Łukasz Szczepaniak, ur. 1999r.

- Treningi rozpoczął w 2010r.

OSIĄGNIĘCIA:

- I miejsce w Eliminacjach Mistrzostw Polski Młodzików /Lubin 2013/
- II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików Poznań 2013 /waga 62kg/
- Mistrz Śląska kadetów 2014

- II miejsce w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski - Brzesko 2014
- Mistrz Śląska Kadetów - Sosnowiec 2015 / waga 70kg/
- III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży /Mistrzostwac Polski kadetów/ Grudziądz 2015
II miejsce w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski Juniorów ( Busko Zdrój 2017)





Zawodnik
Kacper Rydzowski ur. 2002

Mistrz Polski Młodzików ( Tarnowo Podgórne 2016)
Mistrz Śląska kadetów (  2017 )




Zawodniczka :
Aleksandra Piechowska ur. 1999r


I miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży/Mistrzostw Polski Kadetek/ Grudziądz 2015
- II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży / Mistrzostwa Polski Kadetek/ Grudziądz 2015
II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Grudziądz 2016

 

Była zawodniczka:

Klaudia Simsak, ur. 1999r.

OSIĄGNIĘCIA:

- II miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Kobiet - Złotów 2014

- II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Świdnica 2014
I miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży/Mistrzostw Polski Kadetek/ Grudziądz 2015
- I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży / Mistrzostwa Polski Kadetek/ Grudziądz 2015
II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek Grudziądz 2016




Dominik Trzepizur, ur. 2000r.

OSIĄGNIĘCIA:
II miejsce w Mistrzostwach Śląska Kadetów - Sosnowiec 2015 / waga 70kg/