NEWS - AKTUALNOŚCI

III Turniej Ziem Nadbałtyckich

Łukasz Szczepaniak /kadet 70kg/ wyjeżdża (23.04.2015) do Szczecina na ”III Turniej Bokserski  Ziem Nadbałtyckich”. Będzie miał  okazję pokazać swoje umiejętności trenerowi  kadry młodzieżowej PZB Marcinowi Stankiewiczowi, który bacznie przyglądać się będzie jego umiejętnościom. Zaplanowaną ma walkę z zawodnikiem Sparty Złotów i trening z zawodnikami kadry narodowej. Turniej odbedzie się 25 kwietnia w Szczecińskim Domu Sportu

Dodano: 23-04-2015 12:57:27

W Dzienniku o Mistrzostwach Śląska

Dodano: 23-04-2015 11:08:23

Wyniki z udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Kadetów Juniorów i Seniorów - Sosnowiec 26 - 29.03.2015

Mistrza i dwóch wicemistrzów  Śląska zdobyli zawodnicy FightBoxingu w tegorocznych Mistrzostwach Śląska w boksie.

Wśród zwycięzców  w wadze 70kg / kadet/ znalazł się Łukasz Szczepaniak, który finałową walkę wygrał z kolegą klubowym Dominikiem Trzepizurem.

Z kolei Dominik Trzepizur aby znaleźć się w finale wygrał jednogłośnie z Kamilem Szawarskim z 06 Kleofas Katowice.

Oprócz nich w finale walczył Patryk Skrzypulec waga 60kg/kadet/ z Remigiuszem Skoczyńskim z Gardy Gierałtowice,  w ocenie sędziów nieznacznie przegrał 2:1.