NEWS - AKTUALNOŚCIBezpośrednia transmisja turnieju "Promocja Dąbrowskiego Boksu"

http://www.bokser.org/ - Największy portal bokserski w Polsce zaprasza na transmisję turnieju pod hasłem "Promocja Dąbrowskiego Boksu" z hali sportowej ”Centrum” przy ul. Aleja Róż 3, w Dąbrowsie Górniczej
Informacja na stronie: http://www.bokser.org/content/2015/04/28/133623/index.jsp
 
Bezpośredni link do transmisji: https://youtu.be/2z0ZBx88eEU

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Dodano: 16-05-2015 10:21:07

Dietetyk w FightBoxingu

 

Dnia 13.05.2015 klub Fight Boxing Dąbrowa Górnicza miał przyjemność gościć w siedzibie swojego klubu na ul. Chopina 34 niezwykłego gościa – dietetyka Jakuba Malczyka. Pan Jakub jest Certyfikowanym Trenerem personalnym z kwalifikacjami zawodowymi z Polskiej Akademii Sportu rekomendowanej przez AWF Katowice. W codziennej praktyce poradniczej zajmuje się układaniem specjalistycznych programów żywieniowo-suplementacyjnych.

Nasze spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18.00. Na wstępie pan Jakub zapoznał nas z głównymi zasadami zdrowego trybu życia, zdrowego żywienia oraz podstawowymi błędami w sposobie odżywiania i sposobami ich eliminacji. Po krótkim wstępie podczas którego chętni mogli zadawać pytania pan Jakub poprosił kilkoro chętnych do dokładnego zbadania swojego ciała. Po zebraniu wywiadu na temat daty urodzenia, wieku, wzrostu i ilości dni spędzanych na treningu zawodnik wchodził na specjalną wagę dzięki której dowiedział się m. in. ile waży, jaką ma % ilość tkanki tłuszczowej, % ilość wody w organizmie, masę mięśni, masę kości, BMR czyli wskaźnik podstawowej przemiany materii, ilość tkanki wisceralnej, wskaźnik budowy ciała oraz wiek metaboliczny. Gdy wszyscy chętni zostali już przebadani pan Jakub na forum grupy zobrazował i wyjaśnił wyniki a także służył pomocą i dobrą radą dla wszystkich osób zainteresowanych uzyskaniem większej ilości informacji.

Jesteśmy dumni że pan Jakub Malczyk dołączył do naszego klubu, dzięki niemu każdy będzie miał możliwość przebadania się i uzyskania ciekawych informacji  na temat samego siebie oraz na bieżąco będzie mógł kontrolować zmiany w swoich wynikach.

Pan Jakub będzie dostępny w naszym klubie co parę tygodni a dodatkowo można go spotkać w siłowni na ul. Kasprzaka w Gołonogu 1.


Dodano: 15-05-2015 11:46:40

Łukasz Szczepaniak vs Dylan Cadwell

Łukasz Szczepaniak nie zdołał pokonać  Dylana Cadwella w meczu bokserskim  Irlandia – Polska, który odbył  się 09.05.2015 w Jaworznie  w ramach ”X Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Roberta Kopytka”

 Walka była bardzo wyrównana, ale zabrakło Łukaszowi  dokładności w zadawaniu celnych ciosów. Nie wytrzymał tej walki kondycyjnie, co wpłynęło na końcowy werdykt sędziowski. Jednak należy podkreślić, że wola walki o zwycięstwo była z jego strony niezachwiana i trwała do końca, za co należą mu się wielkie brawa. Na mądrość taktyczną rozgrywania walki trzeba jeszcze poczekać i trenować nadal.

 


Dodano: 10-05-2015 12:56:15

archiwum news 2010-2014