NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCITV Telpol o sukcesach i startach zawodników


Dodano: 23-07-2017 10:15:16

Przerwa wakacyjna w treningach

INFORMUJEMY, ŻE W ZWIĄZKU Z WYKONYWANYMI REMONTAMI W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH, TRENINGI ROZPOCZYNAMY OD 1 WRZEŚNIA 2017

 

Dodano: 14-07-2017 11:06:53

ZŁOTO I SREBRO DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW

 

Angelika Krysztoforska ( juniorka 51kg) i Łukasz Szczepaniak ( junior 75kg) dotarli do finałowych walk w Gwardyjskich Mistrzostwach Polski w Boksie, które odbywały się w dniach od 16-18.06.2017 w Busko-Zdroju. Angelika zdobyła Mistrzostwo Polski wygrywając finałowa walkę z Tatianą Pluta (SKS Star Starachowice) a Łukasz Szczepaniak wrócił z tytułem vicemistrza Polski. W finałowej walce nieznacznie przegrał z zawodnikiem gospodarza mistrzostw Maciejem Kielar BMUKS Ring Busko-Zdrój.

Zdjęcie użytkownika FightBoxing.pl - Centrum Sportów Walki.
Zdjęcie użytkownika FightBoxing.pl - Centrum Sportów Walki.

Dodano: 19-06-2017 15:35:17

archiwum news 2010-2014