NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCINAGRODA SPECJALNA PUCHARU POLSKI JUNIOREK

Z najnowszych wiadomości  jakie dotarły do nas, dołączamy jeszcze jedna bardzo miłą mianowicie tą, iż  Angelika Krysztoforska oprócz Pucharu Polski Juniorek w boksie, który zdobyła  podczas Turnieju w Grudziądzu została wyróżniona nagrodą specjalną dla najlepszej zawodniczki Pucharu Polski Juniorek.  Gratulujemy !

 


Dodano: 09-10-2017 15:08:28

Angelika w finale Pucharu Polski Juniorek

Angelika Krysztoforska (juniorka waga 51 kg) startując w Pucharze Polski Juniorek rozgrywanych w Grudziądzu w dniach od 05 - 08. 10.2017 po dwóch wygranych walkach zapewniła sobie udział w finale Pucharu Polski. W eliminacjach wygrała z Wiktorią Grubczyk z WDY Świecie a w półfinale z Anną Ghulyan ze Świdnicy. W finale spotka się z Sandrą Bobowicz  z Gwarka Łęczna GRATULUJEMY !!!

 

 


Dodano: 07-10-2017 16:19:04

Łukasz Szczepaniak i Angelika Krysztoforska walczyli w Gierałtowicach

Jednak nie doszło do zapowiadanej rewanżowej walki Łukasza Szczepaniaka z Damianem Rojkiem podczas Memoriału im. Tadeusza Łady w Gierałtowicach. Trener Damiana nie zgodził się na rewanż  podczas tego turnieju. Łukasz wystąpił w drużynie Gierałtowic i wygrał walkę z Whu Petrem 3:0, natomiast Angelika Krysztoforska po  chaotycznej walce wygrała 3:0  z Agatą Konieczny z KSW Odra Wodzisław. Walki do obejrzenia:  Łakasz od czasu 1:32 Angelika od czasu 2:12 w poniższych linkach:

https://www.youtube.com/watch?v=R4ygmkAVGg4

https://www.youtube.com/watch?v=2wz6QaGFVEY

 


Dodano: 24-09-2017 15:18:15

archiwum news 2010-2014