NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIWszystkie walki w Ringu Wolnym

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich walk z Ringu Wolnego 2018, które odbyły się 28 października w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej.
Dziękujemy Telewizji Kablowej TELPOL (Telpol Grupa Multimedialna) za udostępnienie materiału filmowego.

https://youtu.be/7UpiciM57GA

 


Dodano: 09-11-2018 12:26:46

TV Telpol z wizytą w klubie po turnieju "Ring Wolny"


Dodano: 09-11-2018 12:22:30

film aftermovie z Ringu Wolnego

Zapraszamy na premierową odsłonę AFTERMOVIE 4K z imprezy RING WOLNY 2018, która odbyła się 28 października w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej.

Składamy podziękowania trenerom i zawodnikom uczestniczącym w ”Ringu Wolnym”.

Dziękujemy za wspieranie naszych działań władzom miasta Dąbrowy Górniczej:
Prezydentowi Zbigniewowi Podrazie,
Wiceprezydentom Marcinowi Bazylakowi i Damianowi Rutkowskiemu,
Naczelnikowi Wydziału Sportu Zbigniewowi Kałuży,
Kierownikowi Hali Centrum Cezaremu Dzwonkowi.

Dąbrowa Górnicza - profil oficjalny Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej Telpol Grupa Multimedialna Polskiboks.pl www.bokser.org MKS Dąbrowa Górnicza Szkoła Tańca Akcent Będzin i UKTS Perfect Pogoria Biega OSK ZEBRA PPUH Dolomit Kopalnia Ząbkowice SA Centrum Kostki Brukowej Delta Catering-LIVINIO NAAR Technik Grupa Pietrzak "Green Way" Centrum Szkoleń Instruktorskich FightBoxing.pl - Centrum Sportów Walki Śląski Związek Bokserski

youtube.com
RING WOLNY 2018 (Aftermovie 4K) 28.10.2018
 

Dodano: 03-11-2018 10:40:11

archiwum news 2010-2014