NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIKamil Młodziński - zawodowy Mistrz Polski - odwiedził Fight-Boxing

     


Dodano: 13-04-2019 14:49:05

Udział w I KROKU BOKSERSKIM/ Zabrze 06.04.2019

Dastin Krzywdzinski  ( senior 81kg) 🥊wygrywa swój pojedynek stosunkiem głosów 2:1 z zawodnikiem z Katowickiego Kloefasu Nowak Sebastian.Gratulujemy naszemu zawodnikowi duuuzego serca do walki! 💪Oby tak dalej! 👌

https://youtu.be/xs4-4Xma6ew

Paweł Bieniec ( kadert) niestety przegrywa swój pojedynek przed czasem w 2 rundzie z zawodnikiem z Gliwic Maciejczyk Wojciech.

 


Dodano: 07-04-2019 13:43:46

Zapraszamy na treningi


Dodano: 01-04-2019 12:37:43

archiwum news 2010-2014