NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIWiadomości z Kanady !

 


Wiktoria Łabuś nieznacznie przegrała 1:2 z Alexas Kubicki w wyjazdowym meczu bokserskim, który odbył się Edmonton w Kanadzie. Mimo odniesionej kontuzji kolana w okresie przygotowującym się do walki, jak przystało na prawdziwą wojowniczkę,nie zrezygnowała z wyjazdu by stoczyć bardzo wyrównaną walkę,i jak sama powiedziała, już nie może doczekać się rewanżu, który odbędzie się na stadionie narodowym 25 maja podczas gali boksu zawodowego. Ogólnie mecz zakończył się wynikiem 8-6.


Dodano: 14-05-2018 14:09:21

Wiktoria Łabuś wylatuje do kanady

Dzisiaj  Wiktoria Łabuś wylatuje do Kanady na mecz bokserski, który odbedzie się w Edmonton 12 maja. Mecz nazwany EPICKĄ BITWĄ Najlepszy z naszych vs Najlepszy z Nich.

W meczu wystąpią 3 zawodniczki: Wiktoria Łabuś (48kg),Barbara Grabowska (56kg),Hanna Solecka ( 69kg)

5 zawodników: Maciej Jóźwik ( 54kg), Mateusz Wodziński ( 81kg), Szymon Wąs (91kg),Damian Łaniecki ( 69kg),Dominik Harwankowski ( 60kg)

POWODZENIA !

https://www.facebook.com/gosia.kubicki/videos/1721090754623416/

 


Dodano: 09-05-2018 09:19:54

I KROK BOKSERSKI / ZABRZE/

W Zabrzu 07.04.br odbył się ”I KROK BOKSERSKI” , w którym nie mogło zabraknąć zawodników z Fight-Boxingu. Na zawody pojechali by podnosić swoje umiejętności w ringu: Daria Cieślik, Patryk Kaminski, Wiktoria Łabuś i Patryk Raciborski. Patryk (81kg ) boksował z  zawodnikiem ”Carbo Gliwice” Sergiuszem Hlazarem, niestety przegrał 1-2, a mógł wygrać przy odrobinie ”pomyślunku” , czyli schodzenia z  linii walki i wznawianiu akcji kontrujących. Niestety trochę przespał te momenty i walka zakończyła się porażką. Daria Cieślik (60kg), walczyła z Klaudia Łaciak z „Ringu Bielsko”z walki na walkę coraz lepiej boksuje, ale jeszcze brakuje Jej zawziętości, siły, i wytrzymałości, do narzucenie przeciwniczce swoich warunków walki. Patryk Kamiński boksował z Jakubem Hołdykiem z (LKS Myszków) i wygrał walkę , ale dążył może zbyt chaotycznie do przełamania  zawodnika, gdyż stać Go na wiele więcej i pewnie niebawem to pokaże. Wiktoria Łabuś niestety nie miała zawodniczki w swojej wadze. To tyle wiadomości z sobotniego wyjazdy do Zabrza.


Dodano: 08-04-2018 14:21:23

archiwum news 2010-2014