NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIŁukasz Szczepaniak zdobywcą "Czarnych Diamentów"

Od 09-11. 06 w Rybniku odbywał się Międzynarodowy Turniej Bokserski o „ Czarne Diamenty” w którym starowali Łukasz Szczepaniak ( junior waga 75kg) i Angelika Krysztoforska  ( juniorka waga 54kg). Angelika przegrała walkę z  Roksana Wierzbicką z Hetmana Białystok, natomiast Łukasz  Szczepaniak zdobył w turnieju I miejsce wygrywając walkę ze Słowakiem  Adrien Amcha ( BC Nitra )

Walka łukasza od 2:55


Dodano: 14-06-2017 13:41:53

Walka Angeliki Krysztoforskiej z Roksaną Wierzbicką ( BKS Hetman Białystok)

 

Walka Angeliki Krysztoforskiej z Roksaną Wierzbicką ( BKS Hetman Białystok) do oglądania od poziomu 1:24:24

 

a


Dodano: 09-06-2017 15:59:59

Walki z meczu Zagłębie -Śląsk

Walka Łukasza Szczepaniaka z Kamilem Kuździeniem

https://youtu.be/SiUKxVxUU3I

Walka Adriana Błeszyńskiego z Witoldem Liskiem

https://youtu.be/A8VA42l38Pw

 

Walka Angeliki Krysztoforskiej z Patrycją Joniec

https://youtu.be/e6fZVZDqNAs


Dodano: 30-05-2017 09:55:35

archiwum news 2010-2014