NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIŁukasz Szczepaniak i Angelika Krysztoforska walczyli w Gierałtowicach

Jednak nie doszło do zapowiadanej rewanżowej walki Łukasza Szczepaniaka z Damianem Rojkiem podczas Memoriału im. Tadeusza Łady w Gierałtowicach. Trener Damiana nie zgodził się na rewanż  podczas tego turnieju. Łukasz wystąpił w drużynie Gierałtowic i wygrał walkę z Whu Petrem 3:0, natomiast Angelika Krysztoforska po  chaotycznej walce wygrała 3:0  z Agatą Konieczny z KSW Odra Wodzisław. Walki do obejrzenia:  Łakasz od czasu 1:32 Angelika od czasu 2:12 w poniższych linkach:

https://www.youtube.com/watch?v=R4ygmkAVGg4

https://www.youtube.com/watch?v=2wz6QaGFVEY

 


Dodano: 24-09-2017 15:18:15

Rewanż Łukasza Szczepaniaka z Damianem Rojkiem

W Sobotę 23.09 2017 w Gierałtowicach podczas Memoriału im. Tadeusza Łady, Łukasz Szczepaniak stoczy rewanżową walkę z Damianem Rojkiem z Krakowa.
Pierwsza potyczka obu zawodników zakończyła się przegraną Łukasza, przegrał pechowo w pierwszej rundzie na skutek kontuzji nosa.Rewanż będzie wyglądał zupełnie inaczej - powiedział Łukasz przygotowując się do walki.
Walka do obejrzenia link poniżej.

https://youtu.be/jhq1gWgh6vM

 


Oprócz tej walki z FightBoxingu walczyć będzie Angelika Krysztoforska z Agatą Konieczną z Wodzisławia Śląskiego.
A więc w najbliższą sobotę czekają nas 2 ciekawe walki.


Dodano: 20-09-2017 14:34:10

Udział w Festiwalu Ludzi Aktywnych

Jak co roku, w Dąbrowie Górniczej-tym razem w Fabryce Pełnej Życia, odbył się Festiwal Ludzi Aktywnych , czyli stowarzyszeń społecznych, sportowych , kulturalnych i wszystkich innych co zajmują się organizowaniem różnych przedsięwzięć  służących dąbrowskiej społeczności. Na tym festiwalu nie mogło zabraknąć również naszych zawodników, którzy demonstrowali pokazy boksu i zachęcali do brania udziału w zajęciach treningowych poprawiając swoją sprawność ruchową i  fizyczna.


Dodano: 18-09-2017 12:22:57

archiwum news 2010-2014