NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIPROGRAM "KLUB"

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że 1  września o 11.00 w Zespole Szkół Sportowych odbędzie się  spotkanie organizacyjne, natomiast  tych co nie mogą przybyć informujemy, że można dołączać się do grup  w systemie ciągłym.


Dodano: 03-08-2018 12:35:09

Akademickie Mistrzostwa Polski w Boksie

Nieudane, dla Angeliki Krysztoforskiej Akademickie Mistrzostwa Polski w Boksie, które odbywały się w hali Akademii Wychowanie Fizycznego w Katowicach od 20-22.06.2018. Boksowała w wadze 51kg i odpadła w pierwszej walce przegrywając  z Patrycją Joniec ( Politechnika Śląska).

 


Dodano: 26-06-2018 13:13:02

KNOCKOUT BOXING NIGHT 2

 Walka Angeliki Krysztoforskiej z Laurą Grzyb podczas Gali KNOCKOUT BOXING NIGHT 2 

 walka w zapisie od 02 11

http://sport.tvp.pl/37494632/knockout-boxing-night-2-gala-boksu-w-rzeszowie


Dodano: 07-06-2018 11:01:02

archiwum news 2010-2014