NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIWiktoria Łabuś zdobyła I miejsce

PUCHAR POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW W BOKSIE

W Grudziądzu od 15-18 listopada br. odbywał się Turniej Bokserski o Puchar Polski Juniorów i Juniorek w Boksie. Z FightBoxingu w  turnieju uczestniczyła Wiktoria Łabuś juniorka w wadze 48 kg,  która zdobyła pierwsze miejsce. GRATULUJEMY !


Dodano: 21-11-2018 12:11:25

ZAPRASZAMY NA WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

   Zarząd  Centrum Sportów Walki -Fight Boxing- Dąbrowa Górnicza   zaprasza  Członków Stowarzyszenia do udziału   w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym

Termin zebrania: 30 listopada 2018 roku o godz. 17.00

drugi termin: godz. 18.00

Miejsce zebrania: Zespół Szkół Sportowych im Polskich Olimpijczyków, ul. Chopina 34, 41- 303 Dąbrowa Górnicza

 


Dodano: 12-11-2018 15:26:17

Wszystkie walki w Ringu Wolnym

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich walk z Ringu Wolnego 2018, które odbyły się 28 października w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej.
Dziękujemy Telewizji Kablowej TELPOL (Telpol Grupa Multimedialna) za udostępnienie materiału filmowego.

https://youtu.be/7UpiciM57GA

 


Dodano: 09-11-2018 12:26:46

archiwum news 2010-2014