NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIWiktoria Łabuś wylatuje do kanady

Dzisiaj  Wiktoria Łabuś wylatuje do Kanady na mecz bokserski, który odbedzie się w Edmonton 12 maja. Mecz nazwany EPICKĄ BITWĄ Najlepszy z naszych vs Najlepszy z Nich.

W meczu wystąpią 3 zawodniczki: Wiktoria Łabuś (48kg),Barbara Grabowska (56kg),Hanna Solecka ( 69kg)

5 zawodników: Maciej Jóźwik ( 54kg), Mateusz Wodziński ( 81kg), Szymon Wąs (91kg),Damian Łaniecki ( 69kg),Dominik Harwankowski ( 60kg)

POWODZENIA !

https://www.facebook.com/gosia.kubicki/videos/1721090754623416/

 


Dodano: 09-05-2018 09:19:54

I KROK BOKSERSKI / ZABRZE/

W Zabrzu 07.04.br odbył się ”I KROK BOKSERSKI” , w którym nie mogło zabraknąć zawodników z Fight-Boxingu. Na zawody pojechali by podnosić swoje umiejętności w ringu: Daria Cieślik, Patryk Kaminski, Wiktoria Łabuś i Patryk Raciborski. Patryk (81kg ) boksował z  zawodnikiem ”Carbo Gliwice” Sergiuszem Hlazarem, niestety przegrał 1-2, a mógł wygrać przy odrobinie ”pomyślunku” , czyli schodzenia z  linii walki i wznawianiu akcji kontrujących. Niestety trochę przespał te momenty i walka zakończyła się porażką. Daria Cieślik (60kg), walczyła z Klaudia Łaciak z „Ringu Bielsko”z walki na walkę coraz lepiej boksuje, ale jeszcze brakuje Jej zawziętości, siły, i wytrzymałości, do narzucenie przeciwniczce swoich warunków walki. Patryk Kamiński boksował z Jakubem Hołdykiem z (LKS Myszków) i wygrał walkę , ale dążył może zbyt chaotycznie do przełamania  zawodnika, gdyż stać Go na wiele więcej i pewnie niebawem to pokaże. Wiktoria Łabuś niestety nie miała zawodniczki w swojej wadze. To tyle wiadomości z sobotniego wyjazdy do Zabrza.


Dodano: 08-04-2018 14:21:23

Telewizja Dąbrowa Górnicza z wizytą w klubie


Dodano: 06-04-2018 12:44:31

archiwum news 2010-2014