NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCI"Promocja Dabrowskiego Boksu" 25.05.2019

UWAGA!

Zbliża się ”PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU” 25.05.2019 GODZ. 13.00

HALA SPORTOWA ”CENTRUM” DĄBROWA GÓRNICZA UL. ALEJA RÓŻ 3

WALKI W BOKSIE OLIMPIJSKIM : SENIORÓW, JUNIORÓW, KADETÓW, DZIEWCZYN.

Prosimy o zgłoszenia zawodników chcących wziąć udział w "Promocji Dąbrowskiego Boksu", organizowanego przez CSW Fight-Boxing- Dąbrowa Górnicza

Szczegółowy program podamy później.

Przewidujemy od 12-15 walk, pary zostaną ustalone wcześniej po zgłoszeniu zawodników i poinformujemy trenerów o walkach na które zostaną poproszeni o przyjazd. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczególnie zależy nam na walkach dla zawodników w wagach,

dla seniorów: 92kg - ( 0 walk), 3 wagi 69kg każdy ( 0 walk),81kg - ( 1 walka),78kg -( 0 walk), 75kg -( 5 walk)

Kadet: 50 kg ( 1 walka)

kadetka : 66kg ( 1 walka)

Jeżeli nie dobierzemy par dla tych zawodników na których nam zależy, to wybierzemy walki z pozostałych zgłoszonych zawodników. Każdy zwycięzca otrzyma puchar i dyplom.

ZGŁOSZENIA ZAWODNIKÓW od 10.05 br na e-maila: wieslaw.andrzejczak@wp.pl

Prosimy podać nr licencji, klub, wagę, ilość stoczonych walk.


Dodano: 01-05-2019 14:28:19

Kamil Młodziński - zawodowy Mistrz Polski - odwiedził Fight-Boxing

     


Dodano: 13-04-2019 14:49:05

Udział w I KROKU BOKSERSKIM/ Zabrze 06.04.2019

Dastin Krzywdzinski  ( senior 81kg) 🥊wygrywa swój pojedynek stosunkiem głosów 2:1 z zawodnikiem z Katowickiego Kloefasu Nowak Sebastian.Gratulujemy naszemu zawodnikowi duuuzego serca do walki! 💪Oby tak dalej! 👌

https://youtu.be/xs4-4Xma6ew

Paweł Bieniec ( kadert) niestety przegrywa swój pojedynek przed czasem w 2 rundzie z zawodnikiem z Gliwic Maciejczyk Wojciech.

 


Dodano: 07-04-2019 13:43:46

archiwum news 2010-2014