NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIZapraszamy na naszą nową stronę internetową.

Witaj na naszej nowej stronie internetowej.
Znajdziesz na niej zawsze aktualne wydarzenia i informacje dotyczące klubu FightBoxing.
Mamy nadzieję, że polubisz nas również na naszym profilu na Facebooku.

 

Zobacz nasz film promocyjny.


Dodano: 28-09-2014 21:45:27

IV OTWARTE GWARDYJSKIE MISTRZOSTWA POLSKI 19-21.09.2014 BUSKO- ZDRÓJ

Łukasz Szczepaniak zdobył vice-mistrzostwo w IV OTWARTYCH GWARDYJSKICH MISTRZOSTWACH POLSKI, które odbyły się w dniach od 19-21.09.2014 w Busku Zdroju.
W finale kadetów wagi 66kg stoczył walkę z Patrykiem Hethili (KSZO Ostrowiec) i przegrał nie jednogłośnie 2:1, ale jak podkreśla Marek Kołakowski, który sekundował Łukaszowi, walka powinna zakończyć się werdyktem odwrotnym. 


Dodano: 28-09-2014 20:52:14

Członkowie FightBoxingu wybierali nowe władze.

Zarząd klubu FightBoxing zgodnie ze statutem zwołał walne zebranie członków stowarzyszenia, aby wybrać po 4-letniej kadencji nowe władze. Walne zebranie członków odbyło się 11.09.2014 o godz. 18.00. w sali treningowej Fight Boxingu w Zespole Szkół Sportowych ul. Chopina 34.  
Przewodniczącym walnego zebrania był Tadeusz Krzesiewicz, sekretarzem  Monika Antonik.
Wszystkie głosowania zapadały jednogłośnie, co świadczy o tym, że zarząd wywiązał się z zadań, oraz obowiązków prowadzenia klubu w sposób zadawalający wszystkich członków stowarzyszenia. Obecnemu zarządowi postanowiono przedłużyć  działanie na  następne 4 lata i wybrano go w tym samym składzie, natomiast  w komisji rewizyjnej z ubiegłej kadencji pozostał Robert Siwek. 
Na nową kadencję 2014-2018 wybrano do zarządu:
Marek Kołakowski - prezes
Wiesław Andrzejczak - viceprezes
Joanna Kołakowska - członek zarządu
Komisja rewizyjna:
Sebastian Gąsior - Przewodniczący komisji rewizyjnej
Robert Siwek - członek komisji rewizyjnej
Przemysław Heluszka - członek komisji rewizyjnej
 

Dodano: 28-09-2014 20:47:30

archiwum news 2010-2014