NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCI


<< Poprzednie 1 2 357 58 59 Następne >>

Wiktoria Łabuś wygrała Międzynarodowy Turniej Bokserski

Wiktoria Łabuś ( juniorka 48kg) zdobyła I miejsce w XIII Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet w Boksie. Turniej odbył się w Gliwicach w dniach od 10-15.09.2018.

Jest to duże osiągnięcie, jedno z większych w jej dotychczasowej karierze, ponieważ  turniej ten  jest uważany za jeden z najsilniejszych turniejów kobiecych w Europie. W półfinale wygrała z Darią Wejmana, a w  finale pokonał mistrzynię Niemiec - polkę mieszkającą w niemczech Karolinę Dalmaczyńską.

Gratulujemy Wiki !

 


Dodano: 21-09-2018 13:32:31

Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska Kobiet w Boksie (Gliwice 10-15.09.2018)

Wiktoria Łabuś zdobyła I miejsce  w Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska Kobiet w Boksie. Przeciwniczki, które zostały pokonane to : w półfinale Daria Wejman ( Polska) RSC 1 runda) a  w finale pokonała Karolinę Delmaczyńską  5-0 ( Niemcy)

 


Dodano: 17-09-2018 19:50:21

PROGRAM "KLUB"

Informujemy wszystkich zainteresowanych, że 1  września o 11.00 w Zespole Szkół Sportowych odbędzie się  spotkanie organizacyjne, natomiast  tych co nie mogą przybyć informujemy, że można dołączać się do grup  w systemie ciągłym.


Dodano: 03-08-2018 12:35:09

<< Poprzednie 1 2 357 58 59 Następne >>

archiwum news 2010-2014