NASI PARTNERZY


 

Stowarzyszenie Centrum Sportów Walki FightBoxing - Dąbrowa Górnicza.

Powstało z inicjatywy Marka Kołakowskiego - byłego zawodnika, trenera boksu i wychowawcy kilku mistrzyń Polski  w boksie, który wraz z grupą osób związanej od dawna z boksem między innymi:  Wiesławem Andrzejczakiem - sędzią, trenerem boksu i działaczem Śląskiego Związku Bokserskiego, Janem Aksamitem - byłym zawodnikiem Górnika Sosnowiec i Victorii Jaworzno, Tadeuszem Bauerkiem - byłym zasłużonym pięściarzem Polskiego Boksu, Joanną Kołakowską - byłą mistrzyni polski w wyciskaniu sztangi na ławeczce,  Robertem Siwkiem, Kingą Materą, Konradem Gliźniewiczem i innymi pasjonatami boksu, postanowili zorganizować zebranie założycielskie, po którym przeprowadzono wszystkie procedury związane z zarejestrowaniem stowarzyszenia. 
W wyniku czego w styczniu 2010 roku klub otrzymał pozwolenie na prowadzenie działalności sportowej i od tego czasu zajmuje się prowadzeniem i realizowaniem swoich zadań i celów sportowych. 
Głównym celem i zadaniem jakie postawili sobie założyciele to, stworzenie warunków do uprawiania sportów walki w szczególności boksu, jak również umożliwianie młodzieży uczestniczenia w treningach i w rywalizacji sportowej po przez starty w różnego rodzaju turniejach, walkach sparingowych, walkach pokazowych itp..


NEWS - AKTUALNOŚCIWiktoria na ceremonii ważenia z Alexas Kubicki / PGE Narodowy Warszaw/


Dodano: 25-05-2018 11:21:20

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO...

 
W sobotę 26 maja br. podczas ”PROMOCJI DĄBROWSKIEGO BOKSU” dojdzie do arcyciekawej walki pomiędzy dwiema zawodniczkami Klaudią Simsak (54kg) wywodzącą się z FightBoxingu wielokrotną medalistka mistrzostw Polski, obecnie reprezentuje Jawor Team Jaworzno, a Andżeliką Krysztoforską ( FightBoxing Dąbrowa Górnicza) również wielokrotną medalistką najwyższych imprez krajowych.
Przypominamy, że dzień wcześniej w piątek 25 maja Wiktoria Łabuś (48kg)walczyć będzie na Stadionie Narodowym podczas gali boksu zawodowego w rewanżowej walce z Alexas Kubicki ( boks olimpijski) z kanadyjką polskiego pochodzenia. W pierwszej walce w Edmonton minimalnie przegrała Wiktoria 1-2.
Oprócz wielu walk do jakich dojdzie w Dąbrowie Górniczej czy to w młodzikach, juniorach, kadetach seniorach, również ciekawie zapowiada się walka Prezesa FightBoxingu z prezesem firmy NAAR.
Kto nie będzie mógł przybyć , może oglądać walki na portalu Bokser.org
Zapraszamy.

Dodano: 22-05-2018 12:16:37

Promocja Dąbrowskiego Boksu (26 maj br)

26 maja już blisko !
PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU !
Walka Prezesa FightBoxingu vs Prezesa firmy NAAR
A oprócz tego wiele walk młodzieży, seniorów, i kobiet.
ZAPRASZAMY!


Dodano: 16-05-2018 14:22:53

archiwum news 2010-2014